Welcome To Change Değişime Hoş Geldiniz
Hizmetlerimiz
SİZE ÖZEL TASARIM
İÇ MİMARLIK

İç tasarımda konsept olguların önemi bir hayli büyüktür. Konsept demek belirli bir tür veya belirli bir tarza uygun şekilde tasarlamak demektir. Bu tasarımda herhangi bir tema seçilerek kullanılabileceği gibi, birkaç temanın belirli özellikleri de bu tasarım tipinde tercih edilebilirler. Konsept tasarım günümüzde özellikle kafelerde, restoranlarda ve bazı evlerde tercih edilebilmektedir. Bu tasarım sayesinde gerek evlerde gerekse de dış mekanlarda çok ilgi çekici bir tasarımın ve konseptin oluşturulması mümkün hale gelir. İç tasarımın en önemli olgularından birisi olan tasarım türünü özellikle günümüzde pek çok kafe, pub ve restoranda görebilirsiniz.

ÖN İZLENEBİLİR
PROJE

Problemin tanımlanması tasarım sorunlarının çözümündeki ilk aşamadır. Konuyu anlamak ve benimsemek gerekir. Burada yaratıcılık ve sınırları zorlamak önemlidir. Problem hakkında mümkün olduğunca çok veri toplayarak hareket noktasını belirledikten sonra ilerlenebilir. Öncelikle konu hakkındaki bilgiler bir araya getirilerek değerlendirilir. Yaratıcılık en önemli aşamadır. Tasarımcı kağıda ilk eskizlerini karaladığında “dışavurumculu yaratıcılık” aşamasındadır. Eskiz biraz daha ayrıntılı bir hale getirildiğinde ise “üretken yaratıcılık” aşamasına geçilmiş olur. Araştırmanın sona erdirilmesi için olasılıklara çözüm bulmak gerekir. Çözüm olarak seçilen olasılıklar, daha sonra ayrıntılı taslaklar halinde hazırlanır. Tüm aşamalardan geçmiş olan tasarımın hazır hale getirilmesi işlemidir.

ÇÖZÜM ODAKLI
UYGULAMA - DANIŞMANLIK

DK İç mimarlık, size özel yapılarda, sizler için işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir…

Proje çizimleriniz sizler için, sizinle birlikte, özel olarak hazırlanır.

Tasarlanmış projelerinizin uygulamaları da dilerseniz firmamız bünyesinde yapılır.

DK İÇ MİMARLIK OLARAK NELER YAPIYORUZ?

Hayalleriniz Hayat Buluyor

DK İç Mimarlık olarak tasarımlarımızı 3 boyutlu ortamlarda en ince detaylarına kadar çizip sizler için birebir görebileceğiniz halini canlandırıyoruz.

Ön Görülen Düzenlemeler

DK İç Mimarlık‘ta yaptırdığınız projelerinizin sanal ortamda ki ön izlemesine göre düzenlemeler yapılıp sorunsuz bir şekilde fiziki ortama aktarımını sağlıyoruz.

7/24 Tam Destek

Bütün projelerimizde oluşan herhangi bir problemde mutlaka sizlere yardımcı olacak bir şirket yetkilimiz bulunmaktadır.

Elmas Titizliğinde Ustalık!

DK İç Mimarlık ekibi olarak titiz, düzenli ve tecrübeli olarak bir elmas ustası inceliğinde projelerinizi canlandırıyoruz.

Firmanız Tasarımı İle Kendi Görsel Reklamını Yapsın!

DK İç Mimarlık sizler için yapılan özel tasarımları daima bölgenizde ön plana çıkması için en iyi şekilde yapar. Görsel olarak firmanız kendi reklamını kendisi yapmaktadır.

Uygun Fiyat, İyi Analiz

DK İç Mimarlık, yapılan proje için uygun malzemeleri Türkiye’nin dört bir yanında ki üreticilerden fiyat alarak analiz yapar. Sizler için en uygun fiyat ölçeklerini sıralayıp uygun fiyatlandırma yapar.

Çalışma Sistemimiz
TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ PAKETLER
I
ÇİZİM
3D Modelleme ve Render
Tasarım Danışmanlık
Uygulama Danışmanlık
Uygulama
II
DANIŞMANLIK
3D Modelleme ve Render
Tasarım Danışmanlık
Uygulama Danışmanlık
Uygulama
III
UYGULAMA
3D Modelleme ve Render
Tasarım Danışmanlık
Uygulama Danışmanlık
Uygulama