2 (Demo)
DEĞİŞİME HOŞ GELDİNİZ
WELCOME TO CHANGE

DK İç Mimarlık, kentsel bağlamda mekan iç dekorasyon, villa iç mimari, ofis tasarımları, mutfak mimarisi, banyo mimari tasarım, fabrika iç mimarisi, endüstriyel tasarımlar, villa iç projeleri gibi uygulama biçimlerini araştıran, iç mimarlığı; kentsel, işletimsel ve mekansal potansiyelleri ortaya çıkartmak için ara yüz olarak kurgulamayı hedefleyen bir Bursa iç mimarlık ofisi oluşumudur. Tasarlanabilir her mekanı ve ölçeği girift bir şekilde ele alarak, iç mimari alanındaki özgün bakış açısıyla;  her projeyi aynı hassasiyette değerlendirme yaklaşımı önemseyen ilkeleri ile hareket eder. Uygulama yaptığı iç mimarlık projelerinde; üretimindeki yaklaşımını, tipolojilerinin yeniden düşünülmesi ve kent bağlamı içinde yeniden yazılması yönünde geliştiren DK İç Mimarlık, 2014 yılından bu yana farklı ölçeklerde projeler geliştirmektedir.

“ Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız. ” (Leonardo da Vinci )

DK İÇ MİMARLIK TARİHÇE

DK İç Mimarlık, Bursa’nın Gemlik ilçesinde, gelişen ve güncellenen ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerin yaşam alanlarını daha konforlu ve kullanışlı hale getirmek ilkesiyle, zamansız iç mekanlar tasarlamak hedefiyle yola çıkan bir Bursa iç mimarlık ofisi olma yolunda kurulmuştur.

DK İç Mimarlık, kuruluşundan günümüze,  gelişim süreci içerisinde; iç mimari tasarım alanında fabrika iç mimari tasarım, villa iç mimarisi, ev dekorasyonu, ofis tasarımları, banyo mimari tasarım, villa iç projeleri, mağaza iç mimari tasarımları gibi bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Bursa iç mimarlık ofisleri içerisinde Gemlik’te kurulu olan DK İç Mimarlık, üretmiş olduğu projelerde en kaliteli malzemeleri en iyi fiyatlarla bütçeleyen, Bursa iç mimar fiyatları araştırmalarında size en doğru kararı vermenizde tüm proje danışmanlığını üstlenebilecek yetkinliktedir. Dk İç Mimarlık, özel müşterileri için oluşturduğu iç mimari projelerde modern ve benzersiz tasarımları ile farklılığı ortaya koymaktadır.

3 (Demo)
TECRÜBEYLE UYGULUYORUZ...

Tasarlanabilir her mekanı ve ölçeği girift bir şekilde ele alarak, iç mimari alanındaki özgün bakış açısıyla;  her projeyi aynı hassasiyette değerlendirme yaklaşımı önemseyen ilkeleri ile hareket eder. Uygulama yaptığı iç mimarlık projelerinde; üretimindeki yaklaşımını, tipolojilerinin yeniden düşünülmesi ve kent bağlamı içinde yeniden yazılması yönünde geliştiren DK İç Mimarlık, 2014 yılından bu yana farklı ölçeklerde projeler geliştirmektedir.

DK İç Mimarlık / INSTAGRAM